installvistalogo

Hierbij de definitieve indeling voor de wedstrijd van 5 mei 2018

Je ziet je startnummer en starttijd van het zwemmen vermeld staan.

Zorg ervoor dat je minimaal een half uur van te voren aanwezig bent om je startnummer op te halen.

We wensen je een heel goede wedstrijd toe.

Het snelst vind je je naam door met CTRL-F je naam te zoeken.

De uitslag van de wedstrijd staat zaterdagavond op deze website.

Het  verzoek is om  je bij verhindering  tijdig af te melden zodat we iemand anders met een startplek blij kunnen maken. Geef dit tijdig door aan het  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .

Bedankt voor jullie medewerking en tot zaterdag 5 mei.

 

Serie 1 Starttijd 08:00 uur Melden voor 07:30 uur
Nr Naam Woonplaats Cat.
101 Jan-Maarten Mulder AMSTERDAM H40+
102 Simon Rijke AMSTERDAM H40+
103 Richard Groenewegen HONSELERSDIJK H50+
104 Arjan van der Knaap HONSELERSDIJK H50+
105 Max van der Valk AMSTERDAM H20+
106 Jeroen van der Plas AMSTERDAM H20+
107 Jeroen Andeweg AMSTERDAM H20+
108 Ramon Craane Weesp H20+
109 Rob Terwijn NIJMEGEN H50+
110 Aron Blankestijn UTRECHT H20+
111 Henk van der Meiden DE RIJP H50+
112 M Versloot VLEUTEN H20+
113 Andre Bos WADDINXVEEN H50+
114 Patrick Degenaar ZOETERMEER H20+
115 Hugo Went NOORDWIJK H40+
116 Wim Meijer UTRECHT H40+
117 Rob van Andel HILLEGOM H50+
118 Peter Scheulderman MONNICKENDAM H50+
119 Marcel de Jong NAALDWIJK H20+
120 Kees Post URK H50+
121 Jacko van der Windt APELDOORN H50+
122 Ivo Schunselaar UTRECHT H40+
123 Corné van Zeijl KWINTSHEUL H50+
124 Hans Kruijt GOUDA H50+
125 Peter Oudijn ALBLASSERDAM H40+
126 Vaughn Billingy ROTTERDAM H20+
127 Mcn van Wersch LEXMOND H40+
128 Gijs van der Meijden VEENENDAAL H60+
129 Tim Tolboom AMERSFOORT H20+
130 Cosmo Vloedbeld DORDRECHT H20+
131 Marc Evers BERKEL EN RODENRIJS H40+
132 Fred Barendse BERKEL EN RODENRIJS H40+
133 Philip de De Bruijn ROTTERDAM H50+
134 Rogier Langen ROTTERDAM H20+
135 Boele de Jong AMSTERDAM H40+

 

 

Serie 2 Starttijd 08:30 uur Melden voor 08:00 uur
Nr Naam Woonplaats Cat.
201 Victor Pels LEIDERDORP H20+
202 Michel van der Hoeven AMERSFOORT H20+
203 Dennis Teulings Woerden H20+
204 Ed de Niet RIJSWIJK H40+
205 Dimitri Hoekstra AMSTERDAM H20+
206 Gert-Paul van der Beek UTRECHT H20+
207 Gerard van de Grift LEERSUM H50+
208 Pim Smits HILLEGOM H50+
209 Stefan Plomp HILLEGOM H40+
210 Richard van der Meijden VEENENDAAL H40+
211 Jan Peter Stam ROTTERDAM H40+
212 Niels de Water DEN HAAG H20+
213 Marco de Wit ROTTERDAM H40+
214 Arnout Schothorst AMSTERDAM H20+
215 Pascal Jehee ROOSENDAAL H20+
216 Gerard de Nooij HENGELO H50+
217 Ton van Tunen OOSTERHOUT NB H40+
218 Alex Mccarthy UTRECHT H20+
219 Arnold Schoneveld Rijnsburg H20+
220 Mark van der Louw DEN HAAG H20+
221 Erik Hendriks DORDRECHT H40+
222 Marc van Wersch BENNEBROEK H40+
223 Rens Kok UTRECHT H20+
224 Nico Verbeek DE BILT H50+
225 Koen Hartemink ABCOUDE H40+
226 Matthijs Haveman ZEIST H40+
227 Helmus de Kruijff OOSTHUIZEN H50+
228 Ramses de la Parra KATWIJK H40+
229 Andre van IJzendoorn TIEL H60+
230 Jeroen van Hooijdonk ROTTERDAM H20+
231 Maurice van Gameren SCHIEDAM H40+
232 Kevin van Niele MONNICKENDAM H50+
233 Diederik Dijkema HAARLEM H40+
234 Niels van der Naald AMSTERDAM H20+
235 Theo Willemink AMERSFOORT

H40+

 

 

Serie 3 Starttijd 09:00 uur Melden voor 08:30 uur
Nr Naam Woonplaats Cat.
301 Jorieke Casteleijn AMERSFOORT D20+
302 Paula van der Pouw-Kuiper WEESP D50+
303 Channah Brandsema Utrecht D20+
304 Annemieke Rademaker AMERSFOORT D50+
305 Anna Padlewska AMSTELVEEN D20+
306 Jeanet van den Berg ZWIJNDRECHT D40+
307 Carla van Rooijen UITHOORN D40+
308 Deborah Schouten WEESP D20+
309 Kirstin Willemsen LISSE D40+
310 Tanja Oldenhof HILVERSUM D40+
311 Christel Heeregrave BREDA D40+
312 Jacobien Oosterhof Amsterdam D20+
313 Kristel van Asselt BREUKELEN D40+
314 Marliese Vollebregt Leiden D20+
315 Arianne Berkouwer-van der Kooij Haarlem D40+
316 Cora Blankendaal EENIGENBURG D20+
317 Britt Veenstra HOOGLAND D40+
318 Viola den Hartog APELDOORN D20+
319 Ilona Heerdt BUSSUM D50+
320 Geraline Groenewegen HONSELERSDIJK D40+
321 Dominique van Deth AMSTERDAM D20+
322 Tanja de Boer Utrecht D20+
323 Desiree de Ronde AMERSFOORT D40+
324 Eveline Elias VLEUTEN D20+
325 Mieke van Kuijk HARMELEN D50+
326 Michelle Broekhoven ROOSENDAAL D20+
327 Sigrid van Ulsen UTRECHT D20+
328 Barbara de Kok AMSTERDAM D40+
329 Sheila Gemin AMSTERDAM D40+
330 Carolien Terlien DELFT D40+
331 Leonie van der Stel DORDRECHT D20+
332 Lianne Plouvier AMSTERDAM D20+
333 Albert van der Krabben OLDENZAAL H40+
334 Herman Tijl LEEUWARDEN H40+
335 Donald Janssen OSS H50+

 

Serie 4 Starttijd 09:30 uur Melden voor 09:00 uur
Nr Naam Woonplaats Cat.
401 Rody Schiffer HAARLEM H40+
402 Richard Advocaat GOUDA H20+
403 Daan Boekhoorn WEESP H20+
404 Leon Lankester NAALDWIJK H40+
405 Wilco van Wee LEIDERDORP H50+
406 Bart van Linder BEST H40+
407 Peter Sanders LEKKERKERK H50+
408 Ivar Ottenbros HEERHUGOWAARD H20+
409 Dolf Albertz VOORHOUT H50+
410 Bert Rijneveld SCHOONHOVEN H60+
411 Jacco Langerak UTRECHT H20+
412 Marcello Smalbil KOCKENGEN H50+
413 Martijn de Bruin REEUWIJK H20+
414 Peter Borst EENIGENBURG H40+
415 Iwan Vink DEN HAAG H40+
416 Andre Schaap LEIDERDORP H40+
417 Dirk Goldebeld WORMER H60+
418 Frans Satink DEN HAAG H20+
419 Henk Nijman HAAKSBERGEN H50+
420 Karel Schrijvers LOENERSLOOT H20+
421 Willibrord Vos HILVERSUM H50+
422 Paul de Munk NUENEN H60+
423 Jeroen Hijstek NIEUW VENNEP H60+
424 Guido Sala WAGENINGEN H50+
425 Gert-Jan Pingen NIJMEGEN H40+
426 Lex Bruggink UTRECHT H20+
427 Frank Plaggenborg NIEUWEGEIN H50+
428 Tim Steinkuhler AMSTERDAM H20+
429 Erik de Vos KROMMENIE H50+
430 Henk Oosterhof AMERSFOORT H50+
431 Michal Myslinski AMSTELVEEN H20+
432 Daniël Oosterwaal AMSTERDAM H40+
433 Sander den Hartog APELDOORN H40+
434 Marcel van der Linden BLEISWIJK H40+
435 Willem Agema DRIEBERGEN-RIJSENBURG H50+

 

 

Serie 5 Starttijd 10:00 uur Melden voor 09:30 uur
Nr Naam Woonplaats Cat.
501 Patrick van Beek EDE H20+
502 Mike van Beek EDE GLD H20+
503 Wim Korving VEENENDAAL H40+
504 Tijmen Smit HARDINXVELD-GIESSENDAM H20+
505 Jordy Kok BROEK IN WATERLAND H20+
506 Tom van Gulik BROEK IN WATERLAND H20+
507 Roy Oudeman AMSTERDAM H20+
508 Peter Johan Dillo SCHAGEN H40+
509 Wilfred Stelling WOERDEN H40+
510 Robert Parinussa WEESP H20+
511 Koos Zut SLOOTDORP H40+
512 Niels Esmeijer SOEST H20+
513 Arjen Teijn SPIJKENISSE H50+
514 Wilfried Boer GOUDA H40+
515 Lennart Kleinjans WOERDEN H20+
516 Walter van Leeuwen VOORHOUT H50+
517 Nico Verkade NOORDWIJK H50+
518 Theo Kion OUDERKERK AAN DEN IJSSEL H50+
519 Maxime maxime Wang PURMEREND H20+
520 Bart In 't Velt DRIEBERGEN H40+
521 Willem Roos Amsterdam H20+
522 Christian Rieth AMSTERDAM H40+
523 Erik Visser WOERDEN H60+
524 Frank van de Werff HOOFDDORP H40+
525 Marcel Griffioen KOCKENGEN H40+
526 Erik Nieuwenhuis KATWIJK H50+
527 Jeroen Gijzen UTRECHT H20+
528 Matthijs Hofman LEERSUM H20+
529 Maximilian Hirsch Delft H20+
530 Martin Sand Delft H20+
531 Paul van Brink Voorschoten H50+
532 Matthijs Stam ROTTERDAM H40+
533 Ed Went VOORHOUT H20+
534 Arie Heddema DEN HAAG H40+
535 Marc Bouvet NOORDWIJK H40+